start: / Rozwiązania / Zarządzenie i Monitorowanie / LANSWEEPER - inwentaryzacja IT

LANSWEEPER - inwentaryzacja IT

Aplikację LANsweeper użytkuje większości naszych klientów do bieżącej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania. Niezależnie od wielkości przedsiebiorstwa możliwość bieżącego zautomatyzowanego inwentaryzowania  komponentów systemu teleinformatycznego wraz ze śledzeniem zmian zachodzących w ich konfiguracji jest bezcenna.

Aplikacja LANsweeper wspiera utrzymanie zgodności z wymaganiami licencyjnymi, zapewnia możliwość zweryfikowania konfiguracji sprzętowej stacji roboczych i serwerów czy urządzeń podłączonych do portów zarządzalnych przełączników. Pozwala szybko wykryć problemy takie jak brak aktualizacji systemów antywirusowych, kończące sięmiejsce na dysku, czy konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych w drukarkach. Aplikacja dostarcza także informacje o stanie gwarancji urządzeń (dla większości markowych komputerów i serwerów) oraz dacie produkcji ułatwiając np. przygotowanie wytycznych do budzetu  w zakresie okresowej modernizacji sprzętu.

Aplikacja jest stale udoskonalana, bardzo prosta w instalacji i użytkowaniu, nie obciąża niepotrzebnie obsługi IT dzięki stabilnej i bezawaryjnej pracy. Posiada funkcje zdalnych serwerów skanowania co ułatwia inwentaryzacje w złożonych systemach sieciowych (wielodomenowych, przegrodzonych zaporami etc.

Rozwiązania


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam