start: / Rozwiązania / Poczta Elektroniczna i Praca Grupowa / MICROSOFT OFFICE 365

MICROSOFT OFFICE 365

Dla klientów którzy nie wymagają wdrożenia systemów poczty elektronicznej i pracy grupowej w modelu on-premise lecz preferują zalety rozwiązań typu cloud realizujemy wdrożenia oraz administracje rozwiązań na platformie Microsoft Office 365.

 

Przykładowe realizacje:

1. Wdrożenie i administracja rozwiązania poczty elektronicznej Exchange Online na platformie Microsoft Office 365 dla 360 użytkowników. Wdrożenie obejmowało migrację użytkowników i danych z systemów pocztowych IBM Domino i Mail Enable oraz integrację z usługą katalogową Active Directory z zastosowaniem ADFS.

2. Wdrozenie i administracja rozwiązania poczty elektronicznej Exchange Online na platformie Microsoft Office 365 dla 20 użytkowników. Wdrożenie obejmowało migrację użytkowników i danych z systemu poczty w modelu hostingu (IMAP/POP) oraz integrację z usługą katalogową Active Directory.

3. Wdrozenie i administracja rozwiązania poczty elektronicznej Exchange Online na platformie Microsoft Office 365 dla 15 użytkowników. Wdrożenie obejmowało migrację użytkowników i danych z systemu poczty w modelu hostingu (IMAP/POP) oraz integrację z usługą katalogową Active Directory.

4. Wdrozenie i administracja rozwiązania poczty elektronicznej Exchange Online na platformie Microsoft Office 365 dla10 użytkowników. Wdrożenie obejmowało migrację użytkowników i danych z systemu poczty w modelu hostingu (IMAP/POP) oraz integrację z usługą katalogową Active Directory.

5. Wdrozenie i administracja rozwiązania poczty elektronicznej Skype Bussiness Online  na platformie Microsoft Office 365 dla 15 użytkowników. Wdrożenie obejmowało integrację z usługą katalogową Active Directory. Rozwiązanie hybrydowe z pocztą elektroniczną Microsoft Exchange w modelu hostingowym.

Rozwiązania


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam