start: / O firmie / Certyfikaty i autoryzacje - Firma

Certyfikaty i autoryzacje - Firma

Najważniejsze certyfikaty, autoryzacje i tytuły przyznane naszej firmie przez czołowych dostawców sprzętu i oprogramowania potwierdzające nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie wdrażania, konfiguracji i zarządzania oferowanymi przez nie, najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi:

 

MICROSOFT PARTNER

PN standard posiada status Certyfikowanego Partnera Microsoft ze specjalizacjami w zakresie Centrów Danych i Serwerów oraz Platform Baz Danych, potwierdzający nasze kwalifikacje w zakresie oprogramowania firmy Microsoft oraz zapewniający nam dostęp do zasobów Microsoft niezbędnych do świadczenia wysokiej jakości usług serwisu i wsparcia. Logo Microsoft Partner  jest rozpoznawane na całym świecie jako gwarancja profesjonalizmu. Jest ono również potwierdzeniem kwalifikacji pracowników naszej firmy, zweryfikowanych w systemie egzaminacyjnym firmy Microsoft.

Ważny do 15.05.2019

 SYSTEM ZARZADZANIA USŁUGAMI IT ISO/IEC 20000-1:2011

Uzyskaliśmy certyfikat Nr:   ITMS 523010
i działamy w oparciu o System Zarządzania Usługami IT zgodny z wymaganiami ISO/IEC 20000-1:2011 w zakresie:

Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług

System Zarządzania Usługami IT  ISO/IEC 20000-1:2011 wdrożony w naszej firmie posiada akredytacje organizacji APMG (wcześniej itSMF).

Data rejestracji: 05/08/2007                                                              Ważny do: 08/01/2019

SYSTEM ZARZADZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ISO/IEC 27001:2013

Uzyskaliśmy certyfikat Nr:   IS 584322
i działamy w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie:

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług oraz zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 3.0 z dnia 25.09.2014.

Data rejestracji: 25/02/2012                                                              Ważny do: 25/02/2018

CISCO SELECT PARTNER

Status przyznawany firmom zaangażowanym we współpracę z Cisco Systems  lidera technologii sieciowych. Certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji naszej firmy w zakresie wdrażania i zarządzania rozwiązaniami technologicznymi firmy Cisco.

Ważny do 22.06.2019

VMWARE PARTNER PROFESSIONAL SOLUTION PROVIDER

Dzięki uczestnictwu w programie partnerskim możemy skutecznie wspomagać naszych klientów w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania rozwiązaniami wirtualizacyjnymi VMware.

Ważny do 30.07.2018

Uczestnictwo w programie partnerskim Microsoft® Authorized Education Partner (AEP) pozwala nam zaoferować produkty Microsoft spełniającym wymogi klientom w cenach edukacyjnych, Ważny do 28.04.2019

Z sukcesem współpracujemy z firmą Dell na polu dostarczania zaawansowanych rozwiązań serwerowych serii PowerEdge dla systemów wirtualizacji jak również serwerów zadaniowych i oddziałowych. Oferujemy naszym klientom również stacje robocze do zadań inżynierskich serii Precision stacjonarne i mobilne, pełną gamę produktów biznesowych z zakresu PC desktop i notebook oraz urządzeń wielofunkcyjncyh i drukujących. Posiadamy status Dell Registered Partner.
Wieloletnia współpraca z firmą HP umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom rozwiązań w zakresie systemów serwerowych, storage, desktop i notebook PC oraz urządzeń druku i przetwarzania obrazu. Jesteśmy uczestnikiem HP Partner Program.
Lotus Bussiness Partner – tytuł potwierdzający kompetencje PN standard w zakresie wdrażania i administracji rozwiązań pracy grupowej oraz poczty elektronicznej na platformie Lotus Notes
IBM Bussiness Partner – tytuł potwierdzający kompetencje PN standard w zakresie instalacji, konfiguracji i zarządzania komputerami PC i serwerami firmy IBM oraz oprogramowaniem IBM Domino i Notes.
Symantec Software Partner – tytuł potwierdzający kompetencje firmy PN standard w zakresie wdrażania rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych
CheckPoint Small Bussiness Partner – tytuł potwierdzający  kompetencje PN standard w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa firmy CheckPoint dla małych przedsiębiorstw
American Power Conversion – Reliability Provider – certyfikat potwierdzający kwalifikacje PN standard w zakresie projektowania, wdrażania, konfigurowania i zarządzania rozwiązaniami z zakresu technologii podtrzymywania zasilania firmy APC – światowego lidera w zakresie produkcji urządzeń typu UPS.

Pliki do pobrania:

O firmie


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam