start: / O firmie / Certyfikaty - Pracownicy

Certyfikaty - Pracownicy

Nasi pracownicy to zgrany zespół dynamicznych specjalistów, nieprzerwanie podnoszących swoje kwalifikacje.

Dążymy do potwierdzenia kwalifikacji każdego z naszych pracowników za pomocą indywidualnych ścieżek certyfikacji zawodowej jakie zapewniają czołowi producenci rozwiązań IT - firmy Microsoft, IBM/Lotus, CheckPoint, Cisco, HP. Równolegle potwierdzamy wiedzę i kompetencje naszego personelu w zakresie wiedzy merytorycznej z zakresu prowadzenia projektów, zarządzania modelem usługowym oraz audytu systemów informatycznych poprzez uznane międzynarodowe programy certyfikacyjne.

Nasi pracownicy pracują w oparciu o silnie zintegrowany system wymiany informacji obejmujący:
 
  • szybką komunikację między poszczególnymi specjalistami
  • kompletne bazy wiedzy na temat problemów występujących w systemach stosowanych przez naszych klientów
  • szczegółowe repozytoria informacji o budowie i poszczególnych częściach składowych obsługiwanych przez nas systemów
Duże zróżnicowanie systemów naszych klientów oraz ilość i skala zastosowanych rozwiązań owocują bardzo dużym doświadczeniem naszych pracowników oraz umiejętnością rozwiązywania wielu skomplikowanych problemów.
 
Certyfikat MCSA Windows Server 2012 poświadcza kompetencje w zakresie projektowania, budowy, zarządzania i rozwiązywania problemów w systemach na platformie Microsoft Windows Server.    
Certyfikat MCSA SQL Server 2012 poświadcza kompetencje w zakresie rozwijania, zarządzania  zarządzania i rozwiązywania problemów w krytycznych dla biznesu systemach opartych na systemie baz danych Microsoft SQL Server.    
Certyfikat MCSA Windows 8 poświadcza kompetencje wymagane do efektywnego konfigurowania, zarządzania i utrzymywania systemów Windows dla stacji roboczych w przedsiębiorstwie
Osoba, która legitymuje się posiadaniem certyfikatu MC TS, jest specjalistą w zakresie zagadnień dotyczących wybranego produktu Microsoft, którego znajomość udowodniła zdaniem egzaminu.
Certyfikat Microsoft Licensing Specialist(MLS) potwierdzający kwalifikacje w zakresie programów licencyjnych firmy Microsoft.
Certyfikat CISA (Certified Information Systems Auditor / Certyfikowany Audytor Systemów Informacyjnych) jest uznanym w Polsce, Unii Europejskiej, USA i na całym świecie certyfikatem kompetencji zawodowych i etycznych w zakresie audytu systemów informatycznych.
Certyfikat CISM (Certified Information Security Manager)  jest ogólnie przyjętym standardem dla osób które projektują, budują i zarządzają programy ochrony informacji w przedsiębiorstwach.
Certyfikat APM Group™ "PRINCE2® Practitioner" jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków w zakresie zarządzania projektami w oparciu o metodykę PRINCE2® i stanowi międzynarodowe poświadczenie wiedzy merytorycznej.
Certyfikat "ITIL® Foundation" obejmuje wiedzę z zakresu ITIL® i ITSM, potwierdzając nowoczesne podejście do zarządzania informatyką - zrozumienie modelu usługowego i procesowego zarządzanie organizacją.
Certyfikaty VMware Certified Associate: Data Center Virtualization potwierdzające kwalifikacje w zakresie wdrażania i administracji technologiami wirtualizacyjnymi firmy VMware

Certyfikaty RedHat Certified Engineer (RHCE) oraz RedHat Certified Technician (RHCT) potwierdzające kwalifikacje w zakresie administracji i serwisu systemów opartych o Red Hat Enterprise Linux

Certyfikaty specjalistów Cisco potwierdzają kompetencje naszego personelu w zakresie najnowszych rozwiązań sieciowych z oferty firmy Cisco.
Certyfikacja Checkpoint Certified Security Administrator (CCSA) potwierdza kwalifikacje zdającego egzamin w zakresie wdrażania i administracji systemami bezpieczeństwa firmy Checkpoint.
Autoryzacja w zakresie konfiguracji i zarządzania systemem telekomunikacyjnym firmy Ericsson w implementacji MD110

Certyfikat Specjalisty Rozwiązań Podtrzymywania Zasilania firmy American Power Conversion.

 

 

 

O firmie


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam