start: / O firmie

O firmie

PN standard działa od 1996 roku na rynku usług outsourcingu informatycznego, dostarczając szeroki zakres profesjonalnych usług w zakresie wsparcia procesów biznesowych poprzez zapewnienie sprawności, dostępności, efektywności i bezpieczeństwa działania systemów informatycznych wspieranych przedsiębiorstw.
 
Jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normą itSMF ISO/IEC 20000-1:2011 dla zakresu usług: "Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług"
 
Nasza firma działa w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji certyfikowany na zgodność z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie: "Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług oraz zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 3.0 z dnia 25.09.2014. "
 
Zatrudniamy zespół specjalistów których kompetencje zostały potwierdzone w programach certyfikacyjnych największych dostawców produktów i rozwiązań w branży IT. Nasi pracownicy posiadają również bogate doświadczenie które pozwala im rozwiązywać najbardziej złożone zagadnienia w systemach naszych klientów.

W procesie obsługi klientów wykorzystujemy zaawansowany system informatyczny spełniający wysokie wymagania narzucane przez normy itSMF ISO/IEC 20000-1:2011 oraz ISO/IEC 27001:2013

W PN standard kierujemy się przyjętą POLITYKA JAKOŚCI w ramach ISO 20000:

 • Nadrzędnym celem naszej działalności jest:
  podnoszenie sprawności i niezawodności systemów informatycznych naszych klientów jak również budowa zaufania do nowoczesnych technologii informatycznych.
 • Chcemy, aby Klient:
  postrzegał nas jako partnera w realizacji swoich celów biznesowych i osobistych, odnajdując w naszej ofercie rozwiązania wspomagające jego rozwój. Naszym dążeniem jest, aby Klient cenił nas oraz lubił i chciał z nami współpracować.
 • Dojdziemy do tego:
  poprzez profesjonalną działalność outsourcingową na rynku usług informatycznych w Polsce, opierającą się na wnikliwej znajomości aktualnych trendów rynkowych oraz specyfiki funkcjonowania naszych Klientów, wzmacnianą naszymi kontaktami i doświadczeniami, wykorzystując nowoczesne metody i technologie. Bazą dla tej działalności jest codzienna troska o najwyższą jakość relacji z Klientami i znajomość ich potrzeb.
 • Deklarujemy, że:
  Klient, jest stale w centrum naszego zainteresowania. W sposób ciągły doskonalimy naszą wiedzę i kompetencje, tak aby nieustannie podnosić standard i profesjonalizm naszych usług, które chcemy oferować w przyjaznej atmosferze i klimacie partnerskiej współpracy.

Lista jednostek certyfikowanych w zakresie ISO 20000 na świecie.
http://www.isoiec20000certification.com/home/ISOCertifiedOrganizations/ISOCountryListings.aspx

Lista  jednostek certyfikowanych w zakresie ISO 20000 w Polsce
http://www.isoiec20000certification.com/home/ISOCertifiedOrganizations/ISOCountryListings-PL.aspx

Certyfikacja PN standard w zakresie ISO 20000
http://www.isoiec20000certification.com/home/ISOCertifiedOrganizations/PNStandard.aspx
 

Certyfikaty i autoryzacje - Firma
2010-05-16
Najważniejsze autoryzacje i tytuły przyznane naszej firmie przez czołowych dostawców sprzętu i oprogramowania
Certyfikaty - Pracownicy
2010-05-17

O firmie


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam