start: / Rozwiązania / Zarządzenie i Monitorowanie

Zarządzenie i Monitorowanie

WHATSUP GOLD - monitorowanie zasobów
2010-06-11
Nowoczesne systemy informatyczne stają się podstawą funkcjonowania przedsiębiorstwa, od dostępności usług dostarczanych przez system informatyczny zależy często możliwość realizacji podstawowych zadań firmy. Kontrola stanu, kondycji i dostępności usług systemu oraz składających się na nie elementów sprzętowych i programowych staje się jednym z najpoważniejszych zadań departamentów IT. Jednym z najbardziej znanych i szeroko użytkowanych do tego celu narzędzi jest rozwiązanie WhatsUp firmy Ipswitch.
SPLUNK - zbieranie i korelacja logów
2017-06-28
Naszym klientom proponujemy wdrożenie rozwiązania Splunk - światowego liderem w zakresie gromadzenia oraz analizy i korelacji logów systemowych.
LANSWEEPER - inwentaryzacja IT
2017-06-28
Aplikację LANsweeper użytkuje większości naszych klientów do bieżącej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania. Niezależnie od wielkości przedsiebiorstwa możliwość bieżącego zautomatyzowanego inwentaryzowania komponentów systemu teleinformatycznego wraz ze śledzeniem zmian zachodzących w ich konfiguracji jest bezcenna.
TENABLE NESSUS - skanowanie podatności
2017-06-30
TENABLE NESSUS PROFESSIONAL to najpopularniejszy skaner wykrywający podatność poszczególnych elementów systemu na znane wektory ataku i wskazujący sposoby zabezpieczenia (poprawki).
FIREWALL ANALYZER - logowanie i analiza zdarzeń
2010-06-11
Naszym klientom polecamy rozwiązanie Firewall Analyzer firmy ManageEngine. Rozwiązanie to przyjmuje zdarzenia przekierowane z urządzenia zabezpieczającego/dostępowego, agreguje, i porządkuje umożliwiając sprawną analizę wszystkich aspektów działania uradzeń, wymaganą archiwizacje zdarzeń zgodną z wymogami norm bezpieczeństwa takich jak ISO 27000, oraz generowanie raportów.

Rozwiązania


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam