start: / Usługi / Dokumentacja, Bezpieczeństwo, Projekty

Dokumentacja, Bezpieczeństwo, Projekty

Polityka Bezpieczeństwa

Oferujemy opracowanie, wdrożenie i utrzymanie polityki bezpieczeństwa systemu informatycznego na potrzeby certyfikacji ISO 27001, AEO (Authorised Economic Operator) lub jako elementu polityki ochrony danych osobowych.

Polityka Ochrony Danych Osobowych (zgodnie z wytycznymi GIODO)

Dla naszych klientów świadczymy usługi opracowania i wdrożenia polityki ochrony danych osobowych, dostarczenia szablonów niezbędnych dokumentów jak również pomocy w wyjasnianiu niestandardowych kwestii z GIODO.

Plan ciągłości działania (ang. BCP - Bussiness Continuity Plan)

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu planów ciągłości działania jak również w dostosowywaniu i wdrażaniu takich planów opracownych przez jednostki macierzyste klientów (centralne działy IT korporacji)

Plan na wypadek katastrofy (ang. DRP - Disaster Recovery Plan)

DRP jest istotnym elementem kazdego Planu Ciągłości Działania. Posiadamy doświadczenie w towrzeniu, wdrażaniu oraz testowaniu DRP. Oferujemy również umowy DRP gwarantujace uruchomienie systemu IT w odtworzonej lokalizacji wraz z gwarancją dostarczenia pakietu sprzętu IT. Posiadamy własne zasoby szerokiego zakresu sprzętu IT.

Baza komponentów i konfiguracji (ang. CMDB Configuration Management Database)

Rozpoczynając stałą współpracę z klientem przeprowadzamy dokładną inwentaryzacje systemu informatycznego, tworząc kompleksową bazę CMDB, co ułatwia klientowi zarządzanie posiadanymi zasobami informatycznymi w tym min. zgodnością w zakresie licencjonowania oprogramowania.

Dokumentacja Funkcjonalna Systemu IT

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu dokumentacji funkcjonalnej systemu informatycznego. Dokumentacje przygotowujemy m.in. w formacie Enterprise Architect.

Zarządanie Projektami IT

Posiadamy wiedzę i doswiadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych. z zastosowaniem m.in. metodologii PRINCE oraz narzędzi Microsoft Project, Enterprise Architect.

Dokumentacja zdarzeń w systemie IT

Oferujemy wdrożenie narzędzi z zakresu agregowania i analizowania logów zdarzeń systemów informatycznych, poziomu dostępności i wydajności usług systemowych, bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, monitorowania dostępu do danych itp.

Usługi


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam