start: / Usługi / Sieci i dostęp do Internetu / Sieci lokalne

Sieci lokalne

Oferujemy projektowanie, wykonanie lub nadzór nad wykonaniem instalacji lokalnych sieci komputerowych.

Posiadamy doświadczenie w zakresie projektowania, budowy, modernizacji oraz konserwacji i dokumentacji lokalnych sieci komputerowych w pojedyńczych biurach, budynkach wielokondygancyjnych. obiektach produkcyjnych i magazynowych (w tym wysokiego składowania) oraz w połączeniach sieciowych międzybudynkowych/kampusowych.

Jesteśmy przygotowani do dostarczania rozwiązań z użyciem zróżnicowanych technologii łącz miedzianych, światłowodowych oraz radiowych.

Posiadamy wiedzę niezbędną do stworzenia sieci lokalnej w warunkach trudnych takich jak obszary objęte silnymi zakłóceniami elektromagnetycznymi, podatnością na uszkodzenia mechaniczne lub termiczne i inne uwarunkowania środowiskowe.Budowane i modernizowane instalacje mogą spełniać również wymagania redundancji lub agregacji.

Możemy zaoferować modernizacje lub weryfikacje istniejących systemów okablowania sieci lokalnej, w tym wykonanie pomiarów i diagnostyki, usuwanie przyczyn problemów, weryfikacje przepustowości i spełniania wymogów kategorii okablowania.

Proponujemy także nasze usługi w zakresie nadzoru nad firmami trzecimi wykonawcami instalacji np. przy budowie nowej siedziby firmy gdzie ułożenie sieci lokalnej jest jednym z zadań wykonawcy robót budowlanych a inwestor chce się upewnić że tak zainstalowane okablowanie sieci lokalnej jest wykonywane zgodnie z wymogami i będzie funkcjonować bez problemów.

Usługi


Skontaktuj się z nami

PN standard
P.Nazarewski, M.Raszkowski sp. j.

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa
Email: office@pns.com.pl
Tel.: (+4822) 20 72 215
Fax: (+4822) 20 72 869
 

© 2010 PN standard Wszystkie prawa zastrzeżone tworzenie stron www: Visualteam